Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jakie opakowania są wymagane do wywozu towarów niebezpiecznych?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--13873178021
Skontaktuj się teraz

Jakie opakowania są wymagane do wywozu towarów niebezpiecznych?

2023-10-27

Latest company news about Jakie opakowania są wymagane do wywozu towarów niebezpiecznych?

Towary niebezpieczne to substancje, które zagrażają życiu i własności ludzi z powodu spalania, wybuchu, korozji, zatrucia, promieniowania promieniotwórczego itp.Towary niebezpieczne mają szczególne i rygorystyczne wymagania dotyczące opakowań, składowanie, izolacja, załadunek i rozładunek, zarządzanie, warunki transportu oraz środki przeciwpożarowe i pierwszej pomocy.Bezpieczny transport jest ściśle związany z bezpieczeństwem życia i mienia ludziOpakowania mają bezpośredni wpływ na bezpieczny transport towarów niebezpiecznych, dlatego towary niebezpieczne wymagają bardziej rygorystycznego opakowania.

 

W odniesieniu do stosowania opakowań do wywozu towarów niebezpiecznych, the state stipulates that enterprises that produce packaging containers for exporting dangerous goods must apply to the inspection and quarantine agency for performance appraisal of packaging containers.

Przedsiębiorstwa produkujące i eksportujące towary niebezpieczne muszą złożyć do agencji kontroli i kwarantanny wniosek o identyfikację pojemników opakowaniowych.Nie zezwala się na wywóz towarów niebezpiecznych z użyciem niezidentyfikowanych pojemników opakowaniowych.

 

Istnieją trzy kategorie opakowań towarów niebezpiecznych: I, II i III.

 

Opakowania klasy I: Towary są bardzo niebezpieczne i wymagają wysokiej wytrzymałości opakowania.

 

Opakowania kategorii II: towary są o średnim ryzyku i wymagają wysokiej wytrzymałości opakowania.

 

Opakowania kategorii III: towary są niskiego ryzyka, a wymagania dotyczące wytrzymałości opakowania są średnie.

 

This standard applies to export dangerous goods packaging with a volume of no more than 450 liters (liquid loading) and a net weight of no more than 400 kilograms (except for packaging of pressure receptacles, substancje promieniotwórcze i substancje zakaźne)

Dla towarów niebezpiecznych klasy 3 kategoria opakowania jest określona na podstawie punktu zapłonu.

 

PG I: punkt zapłonu jest mniejszy niż -18°C

PGII: punkt zapłonu pomiędzy -18°C a 23°C

PGIII: punkt zapłonu większy niż 23°C

 

1Wymagania dotyczące opakowań dla wyrobów żrących: kluczem do pakowania wyrobów żrących jest zwracanie uwagi na zmiany między wyrobami a pojemnikami.

1 W przypadku takich lotnych, żrących wyrobów należy używać osłon odpornych na kwasów, zamkniętych i przechowywanych w drewnianych pudełkach.

2 Pojemniki metalowe należy pomalować farbą antykorozyjną, aby zapobiec korozji przedmiotów korozyjnych na pojemnikach metalowych.

Nie należy używać szklanych pojemników do kwasu fluorowodorowego, ponieważ może się on korozować.

 

2Wymogi dotyczące opakowań materiałów wybuchowych i łatwopalnych:

1 Bramka wybuchoodporna jest wyposażona w zawór bezpieczeństwa, który może automatycznie regulować deflację, gdy ciśnienie w beczce wzrasta.

2Pakowanie w beczkach z tworzyw sztucznych i umieszczenie w żelaznych lub drewnianych pudełkach

3Masę materiałów wybuchowych w każdej beczce nie może przekroczyć 50 kilogramów.

 

3. Wymogi dotyczące opakowań towarów toksycznych: Głównymi wymogami dotyczącymi opakowań towarów niebezpiecznych jest to, że nie mogą one być oddychające i muszą być ściśle zapakowane.

1 W przypadku organicznych pestycydów należy używać worków asfaltowych z ciasnymi szwami.

2 Muszą być wyraźne oznaki toksycznych substancji.

3 W przypadku toksycznych kryształów, takich jak ciężki potas i ciężki sód, należy je pakować w solidne wiadra.a ściana wiadra nie powinna być mniejsza niż 1.2 mm.

Z powyższego wynika, że istnieje wiele rodzajów towarów niebezpiecznych, w tym płynów, proszków, gazów sprężonych, ciał stałych itp. Każdy rodzaj metody pakowania jest inny.Opakowania towarów niebezpiecznych różnią się znacznie w zależności od charakteru przedmiotuJednocześnie w transporcie potrzebne są rygorystyczne i profesjonalne przepisy w celu lepszego uniknięcia nieprzewidzianych zdarzeń i reagowania na nie.

 

wizytawww.jmbucket.comaby wybrać odpowiedni wiadro.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Okrągłe plastikowe wiadro Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 jmbucket.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.