Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--13873178021
Skontaktuj się teraz

Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne

2023-04-23

Latest company news about Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne

Hunan Jieming Plastics Industrial Co., Ltd, wiodący producent plastikowych wiader w Chinach, zainwestował ostatnio w nowąwtryskarkaaby jeszcze bardziej zwiększyć swoje możliwości produkcyjne.Dzięki temu nowemu nabytkowi firma posiada obecnie łącznie 30 automatycznych wtryskarek, wszystkie wyposażone wramiona robotadla większej wydajności i precyzji.

 

Nowa wtryskarka to najnowocześniejszy model z zaawansowanymi funkcjami, które umożliwiają produkcję wysokiej jakości plastikowych wiader przy minimalnych stratach i przestojach.Jest również w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że ​​może działać w sposób ciągły, bez konieczności ręcznej ingerencji.

Oprócz nowegoformowanie wtryskowemaszyny, firma Hunan Jieming Plastics może pochwalić się również imponującą gamą innych urządzeń, w tym 60 urządzeń do etykietowania w formiewtryskarki, 30 maszyn rozdmuchowych, 25 maszyn do sitodruku i 15 maszyn termotransferowych.

 

Wszystkie te maszyny zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo ze sobą współpracowały, dzięki czemu firma może oferować swoim klientom pełen zakres usług w zakresie produkcji plastikowych wiader.

 

Zaangażowanie firmy w inwestowanie w najnowszy i najbardziej zaawansowany sprzęt wynika z chęci dostarczania klientom możliwie najlepszych produktów i usług.Wykorzystując najnowocześniejszą technologię i automatyzację, Hunan Jieming Plastics jest w stanie produkować wysokiej jakości plastikowe wiadra z krótkim czasem realizacji i po konkurencyjnych cenach.

 

Ta najnowsza inwestycja w nową wtryskarkę to tylko jeden przykład zaangażowania firmy w ciągłe doskonalenie i innowacje.Ponieważ popyt na plastikowe wiadra stale rośnie, firma Hunan Jieming Plastics jest dobrze przygotowana do zaspokojenia potrzeb swoich klientów dzięki najnowszej technologii i sprzętowi.

 

najnowsze wiadomości o firmie Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne  0najnowsze wiadomości o firmie Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne  1najnowsze wiadomości o firmie Ostatnio zwiększamy nasze możliwości produkcyjne  2

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Okrągłe plastikowe wiadro Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 jmbucket.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.