Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak zidentyfikować problemy jakościowe wyrobów z tworzyw sztucznych
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--13873178021
Skontaktuj się teraz

Jak zidentyfikować problemy jakościowe wyrobów z tworzyw sztucznych

2023-02-03

Latest company news about Jak zidentyfikować problemy jakościowe wyrobów z tworzyw sztucznych

1. Zmysł węchu: Pachnie bardzo lekko, ale jest lekki zapach plastiku, głównie produkty lepszej jakości;mocno pachnie plastikiem i to w większości produkty nieco gorszej jakości;pachnie mocno plastikiem i ma ostry zapach Większość smaku to towary niskiej jakości.

 

2. Zmysł dotykowy: dotknij krawędzi produktu, nie ma kolczastego uczucia, krawędź jest względnie czysta, forma jest lepsza, a naprawa błysku jest również lepsza;jest szorstki w dotyku, a krawędź jest szorstka, co oznacza, że ​​forma jest słaba.

 

3. Wizja: Przezroczyste i bezbarwne produkty wyglądają na bardzo przejrzyste i wolne od zanieczyszczeń.Produkty lepszej jakości (wytwarzane głównie z surowego peletu) takie jak torby do przechowywania świeżości, kubki, pudełka śniadaniowe i pudełka do przechowywania świeżości; Produkty z dużą ilością zanieczyszczeń są nieco gorszej jakości (głównie produkowane z surowców proszkowych), jak np. sortowniki, umywalki, wieszaki, taborety.

 

Większość nieprzejrzystych produktów to produkty niskiej jakości (większość z nich jest produkowana z materiałów pochodzących z recyklingu, ale materiały pochodzące z recyklingu można podzielić na wiele rodzajów, np. producenta), takie jak kosze na śmieci i śmieci Produkty takie jak wkładki do beczek i worki na śmieci.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Okrągłe plastikowe wiadro Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 jmbucket.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.