Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak zrobić znak zapobiegający podrabianiu na wiaderku do pakowania wiader z farbą?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--13873178021
Skontaktuj się teraz

Jak zrobić znak zapobiegający podrabianiu na wiaderku do pakowania wiader z farbą?

2022-07-12

Latest company news about Jak zrobić znak zapobiegający podrabianiu na wiaderku do pakowania wiader z farbą?

W ostatnich latach rynek dla majsterkowiczów nadal się rozwija, rynek powłok dla gospodarstw domowych również rośnie, a popyt na powłoki również stale rośnie.Obecnie popularne na rynku opakowania do farb to głównie 18 litrów i 20 litrów, a materiał to głównie PP.Rodzajów powłok jest coraz więcej, a różne nazwy pełne są sztuczek.Jednak w istocie nie ma dużej różnicy.W rzeczywistości na beczkach opakowaniowych należy rozróżnić powłoki o różnych zastosowaniach i rodzajach, aby konsumenci mogli je zobaczyć na pierwszy rzut oka.

 

Jednak chiński rynek powłok jest mieszaną torbą, w której różne marki wprowadzają innowacje, a niskiej jakości powłoki wyrządziły konsumentom ogromne szkody.Jak więc konsumenci mogą odróżnić autentyczność farby?

 

Powszechną metodą zapobiegania fałszerstwom jest dodanie dwuwymiarowego kodu do beczki opakowania, ale ta metoda jest łatwa do naśladowania i nie może odgrywać roli w weryfikacji autentyczności produktu.Najlepszym sposobem jest nadrukowanie laserowego kodu zabezpieczającego przed fałszerstwem na beczce opakowania.Kodowanie każdej beczki jest niepowtarzalne, aby spekulanci nie mogli go naśladować.Obecnie Hunan Jieming Plastic Industry Co., Ltd. jest pierwszą firmą, która zastosowała tę zaawansowaną technologię drukowania w branży opakowań z tworzyw sztucznych.Jest to przedsiębiorstwo produkcyjne z 20-letnim doświadczeniem w branży.Linia produktów obejmuje 1-30L różnych plastikowych beczek opakowaniowych.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Okrągłe plastikowe wiadro Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 jmbucket.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.